Перевірка квартири на вторинному ринку перед покупкою

Детальніше

Нотаріуси в смт Солотвино, Закарпатська обл.

П.І.П. НотаріусаРегіонКонтактиЛіцензія
1Крец Марина ЮріївнаЗакарпатська обл.Приватний нотаріус Крец М.Ю.Закарпатська обл., Тячівський р., смт. Солотвино, 90575, вул. Тячівська, 20-а, (03134) 5-64-486340

Послуги нотаріуса в смт Солотвино, Закарпатська обл.

Послуги нотаріуса в смт Солотвино, Закарпатська обл. спрямовані на надання допомоги в нотаріальному завіренні документів як фізичним, так і юридичним особам. Приватний або державний нотаріус зможе допомогти з оформленням документів; графік роботи можете дізнатися в розділі Контакти або по телефону в самого нотаріуса. Послуги, за якими найчастіше звертаються до нотаріусів, такі: посвідчення договорів, заяв і доручень, засвідчення підпису, оформлення заповіту і спадщини.

Також до нотаріусів в смт Солотвино, Закарпатська обл. звертаються якщо необхідно посвідчення факту знаходження громадянина в живих або в певному місці, вчинення виконавчих написів, свідоцтва про придбання майна з публічних торгів (аукціонів), підтвердження вірності копій документів, нотаріальне завірення документів, передача заяви фізичних і юридичних осіб іншим фізичним і юридичним особам, опротестування векселів, виконавчі написи на векселях, надання чеків до оплати, посвідчення несплати чеків і ін.