Перевірка квартири на вторинному ринку перед покупкою

Детальніше

Нотаріуси в смт Великий Бичків, Закарпатська обл.

П.І.П. НотаріусаРегіонКонтактиЛіцензія
1Маріна Алла СтепанівнаЗакарпатська обл.Приватний нотаріус Маріна А.С.Закарпатська обл., Рахівський р., смт. Великий Бичків, 90615, вул. Борканюка, 62, (03132)3-56-164345

Послуги нотаріуса в смт Великий Бичків, Закарпатська обл.

Послуги нотаріуса в смт Великий Бичків, Закарпатська обл. спрямовані на надання допомоги в нотаріальному завіренні документів як фізичним, так і юридичним особам. Послуги, за якими найчастіше звертаються до нотаріусів, такі: посвідчення договорів, заяв і доручень, засвідчення підпису, оформлення заповіту і спадщини. Приватний або державний нотаріус в смт Великий Бичків зможе допомогти з оформленням документів; графік роботи можете дізнатися в розділі Контакти або по телефону в самого нотаріуса.

Також до нотаріусів в смт Великий Бичків, Закарпатська обл. звертаються якщо необхідно посвідчення факту знаходження громадянина в живих або в певному місці, вчинення виконавчих написів, свідоцтва про придбання майна з публічних торгів (аукціонів), підтвердження вірності копій документів, нотаріальне завірення документів, передача заяви фізичних і юридичних осіб іншим фізичним і юридичним особам, опротестування векселів, виконавчі написи на векселях, надання чеків до оплати, посвідчення несплати чеків і ін.